Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kastamn/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kastamn/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kastamn/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kastamn/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Asansörlü Taşımacılık > Kastamonu Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Taşımacılık

Genelde birçoğumuz yüksek binalarda yaşıyoruz dolayısıyla bu binalarda eşyanın taşınması da büyük bir meziyet gerekiyor. Üstelik bazı binaların içerisinde eşya taşımanın yasaklanmış olması asansörlü taşımacılık hizmetini zorunlu hale getiriyor. Amacımız müşterilerimizin bize teslim etmiş oldukları eşyalarına zarar vermeden nakledilmesini sağlamak. Asansörlü taşımacılık hizmeti nakliyenin kalitesinin artırılması için önemlidir. Çünkü asansör aracılığı ile camdan ya da balkondan alınan eşyalar aracın içerisine kadar indirilir bu sayede eşyaya hiçbir şekilde zarar verilmemiş olacaktır.

Asansörlü taşımacılık alırken sizin dikkat etmeniz gereken konu kullanılan asansörün kalitesi ve bakımlarıdır. Bakımları düzgün olarak yapılan bir asansörde herhangi bir sorun çıkması mümkün olmaz. Bu da eşyalarınızın en güvenli şekilde gideceği yere eriştirilmesini sağlar.

Nakliye konusu bilindiği üzere çok uzun süreden beri vardır ancak önemli olan konu taşımacılığın profesyonel kişiler tarafından alınmasını sağlamak. Bunun içinde kurumsal firmalardan destek alınması önemli bir konudur.

Kastamonu nakliyat olarak bizimle iletişime geçmeniz ve hizmet almanız halinde eşyalarınıza elinizi sürmenize gerek yoktur. Gerek eşyanın paketlenmesi gerekse paketlenmiş olan eşyanın taşınması noktasında uzman eller size yardımcı olacaktır. Firmamız çalışanları sizin de gözlemlerinizle birlikte taşımacılık hizmetini sağlayacaktır.

Asansörlü taşımacılık nakliyat sektörünün yoğunluğu üzerine geliştirilmiş olan bir sistemdir. Ancak yalnızca taşıyıcıyı rahatlatmak değil aynı zamanda hizmetin de hızlanmasını sağlar.

Asansörlü taşımacılık hizmetini seçerken eşyanın ağırlığı, uzunluğu ya da genişliği önemli değildir. Hatta hassaslık derecesi yüksek olan eşyaların daha kolay ve güvenli bir şekilde taşınması sağlanacaktır.

Asansörlü taşımacılıkta araçlarımız 30 metreye kadar uzayabilmektedir. Asansörümüzün bakımı düzenli olarak gerçekleştirildiğinden dolayı hasar görme oranı minimum dereceye indirilmiştir. Asansörümüz sayesinde apartman içerisinde kimseyle muhatap olmazsınız üstelik eşyalarınızın da taşınma süresi kısaltılmış olacaktır.

Asansörlerimizin yük taşıma kapasitesi 2 tona kadardır. Dolayısıyla eşyanızın büyüklüğü de önemli değildir.

NAKLİYAT TALEP FORMU
aaaaa