Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kastamn/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kastamn/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kastamn/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kastamn/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Hakkımızda > Kastamonu Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda

Kastamonu nakliyat olarak Kastamonu firmaları arasında lider konumdayız.  Firmamız bu bilinçle müşteri odaklı çalışmayı kurulduğu 2008 yılından bugüne kadar benimsemiştir. Nakliye sektöründe önemli olan konu güvendir. Bizler bu güveni sağlayabilmek adına profesyonelliğimizden hiç ödün vermedik. Kurumsal yapımız ve araç filomuzla birlikte yalnız Kastamonu değil aynı zamanda Türkiye’nin pek çok noktasında kusursuz taşıma hizmeti sağlamaktayız.

Nakliyat sektöründe de teknoloji bir hayli önemlidir. bu nedenle de asansörlü taşımacılık hizmetini sektöre kazandırmış olan ender firmalardan birisi olarak biliniriz. Bunun içinde taşımacılıkla ilgili tüm konularda AR-GE çalışmalarımızı sürdürerek dünyayı da yakından takip ederiz.

Bizimle iletişime geçmeniz demek ister hizmet alın ister almayın ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmak demektir. Bu anlamda sizin belirteceğiniz bir tarih ve saatte ekiplerimiz görevlendirilerek yerinde inceleme sağlanmış olacaktır.

Kastamonu nakliyat olarak taşımacılık sektöründe Türkiye’ de öncü olmayı her zaman kendimize hedef bildik bu nedenle de bizim için yalnızca eşya taşıma değil aynı zamanda profesyonellik gerektiren bir iştir. Firmamız yalnız evden eve değil ofis taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, parça eşya taşımacılığı, şehirler arası taşımacılık ve ambalaj&paketleme hizmeti de vermektedir.

TAŞIMACILIKTA SON SÖZ SİZİN

Taşımacılık hizmetini alırken kurumsal yapıya dikkat etmelisiniz. Çünkü bu kurumsallık eşyanızın bütünlüğünün korunması için önemli bir konudur. Kastamonu nakliyat olarak bize duyduğunuz güvenin farkındayız ve bu güveninde aksamaması için elimizden gelenin en iyisini size sağlayabiliriz.

Amacımız firmamızın varlığından daha geniş bir kitleyi haberdar etmek ve her geçen gün biraz daha hissettirecek şekilde davranabilmektir.

Unutmayın ki kazanan siz olmak istiyorsanız her daim önceliğiniz biz olalım…

 

NAKLİYAT TALEP FORMU
aaaaa