Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kastamn/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kastamn/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kastamn/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kastamn/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Nakliyat Ambalajlama > Kastamonu Evden Eve Nakliyat

Nakliyat Ambalajlama

Eşya Paketleme & Ambalajlama Hizmeti

Ambalajlama deyip geçmemek gerekir. Çünkü bu önemli bir işçilik olmasının yanı sıra bir eşyanın güvenliği içinde önemli bir konudur. Kastamonu nakliyat olarak ister eviniz olsun isterseniz ofisiniz tüm eşyalarınızın taşınma anında zarar görmemesi açısından en iyi şekilde ambalajlama işlemi yapılır ve üstelik bu eşyanın büyüklüğüne göre en doğru bir şekilde ayarlanacaktır.

Modern bir taşımacılık hizmetinin en önemli adımı eşyaların ambalajlanması ve doğru paketlenmesidir. Bu konuda profesyonel çalışanlardan destek almadığınız sürece eşyanızın taşınma anında her türlü zarara açık olduğunu unutmamak gerekir. Güvenli bir taşımacılık hizmetinin gerçekleştirilmesi isteniyorsa hizmetin mutlaka planlı ve programlı bir şekilde alınması gerekir. Bunun içinde ekspertiz ekiplerimiz eşyanız taşınma gününden önce mekana gelerek incelemelerde bulunur. Buradaki amaç eşyanın konumu, durumu ve hassasiyetinin belirlenmesi içindir. Bu sistemli bir hizmet olmakla birlikte sorunsuz bir nakliye gerçekleştirilmesinin ilk adımı olacaktır.

Kastamonu nakliyat olarak bugüne kadar tüm nakliye hizmetlerimizde ambalajlamaya nem verdik ve paketleme konusunda en kaliteli malzemelerin kullanılmasını sağladık. Bu sayede eşyalarınızın olası risklere karşı en üst düzeyde korunması sağlanmış olacaktır.

Ortaklar nakliyat olarak her türlü eşyanızı çeşidine göre özel bir şekilde ambalajlarız ve kırılacak olan eşyalarınız için ayrı bir alan açılır. Araç içerisinde de bu eşyaların zarar görmemesi adına aracımız içerisindeki ayrı bölmelere yerleştirilir. Buradaki hizmetimizin kalitesi profesyonel ambalajlamadan başlar ve araç içerisindeki istiflemeye kadar detaylı bir şekilde hareket eder. Eşyalarınızın boyutuna göre ayarlanmış olan koli ve paketler sağlıklı bir hale getirildikten sonra eşyanızın taşınmasına geçilecektir.

Taşımanın önemli olduğu kadar paketleme sonrasında da taşınacak olan eşyanın detayları önemlidir. Bunun için mutlaka taşıma sırasına göre hareket edilir. Kastamonu nakliyat olarak profesyonel çalışanlarımız bu konuda gerekli olan deneyim ve tecrübeye de sahip olduklarından dolayı eşyanız sorunsuz bir şekilde araç içerisine yerleştirilecektir.

Tüm bu saymış olduğumuz hizmetler uygulanırken teknik açıdan son teknolojinin kullanılmasına özen gösterilecektir. Bu da eşyanın güvenliği noktasında atılmış en önemli adımların başında gelir.

Firmamız evden eve nakliyat sigortası ile bütün hizmetini garanti altına alır.

NAKLİYAT TALEP FORMU
aaaaa