Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kastamn/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kastamn/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kastamn/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kastamn/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Eşya Depolama > Kastamonu Evden Eve Nakliyat

Eşya Depolama

Kastamonu Nakliyat olarak firmamız profesyonel Kastamonu eşya depolama hizmeti sağlamaktadır. Amacımız bizden hizmet alan her müşterimizin sorunsuz bir depolama hizmeti almasını sağlamaktır. Depolama hizmetinin talebi sonrasında firmamız müşterilerimizin kapısına kadar giderek nakliye işleminin ve depolanacak eşyanın tespiti için çalışmasını başlatır. Evinizden ya da ofisinizden alınan eşyalarınız özenli bir şekilde aracımıza alındıktan sonra depolama alanına getirilir. Bu süreç profesyonellik gerektirir çünkü depolama işi eşyanın uzun süre bekletilmesiyle sonuçlanacaktır. Eşyanın bulunduğu mekandan bizim depomuza taşınması sırasında zarar görmesi engellenir.

Depolama alanına getirilen eşyalarınız araçtan indirilirken tek tek listelenir ve hiçbir şekilde karışıklığa izin vermemek adına bölümler belirlenmiş olur. Kastamonu Eşya Depolama hizmetinde önemli olan konu eşyanızın konulmuş olduğu yerdir. Bu yerin nem ve rutubetten uzak olması önemlidir. Bu sayede eşyaların bekleme süreci içerisinde zarar görmesi engellenmiş olacaktır. Bunun içinde doğru firmayı bulabilmek önemlidir.

Kastamonu nakliyat olarak amacımız bizimle iletişime geçen her müşterimize sorunsuz ve kaliteli hizmet sağlamaktır. Bunun için evden eve nakliyat araçlarımızın yanı sıra depolama alanlarımızın da hijyenine önem veririz. Eşyalarınız beklediği süreç içerisinde sizden nasıl almışsak aynı şekilde muhafaza edilir. Bu profesyonellik gerektiren bir konudur bu nedenle de dikkat etmeniz gereken şey referansı olmayan ve de kurumsallıktan uzak olan firmalardan uzak kalmak.

Kastamonu Nakliyat olarak eşyaların bulunduğu depoda düzenli olarak ilaçlama işlemi yapılır. Dolayısıyla eşyaların haşerelere karşı güvende olması sağlanır. Özellikle de ahşap eşyaların bu süreçte çizilmemesi ve ortamdan etkilenmemesi açısından sürekli olarak kontrol sağlanır.

Bize teslim etmiş olduğunuz her eşyanız hırsızlık, yangın ve deprem gibi çeşitli risklere karşı garanti kapsamındadır bu da bize olan güvenin yazılı olarak sunulmasını sağlamaktır.

Tüm eşyalarınız hırsızlık, rutubet, yangın ve deprem vb. risklerden korunarak, uygun depo fiyatlarıyla güvenli bir şekilde depolanmaktadır.

Kastamonu Eşya Depolama hizmetinizin süresi uzadıkça fiyatlarımız daha ekonomik olmaktadır.

Site üzerinde yer alan destek hattımızdan bize istediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

NAKLİYAT TALEP FORMU
aaaaa