Ofis Taşımacılığı

Firmamız ofis taşımacılığında sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunar. Kastamonu nakliyat olarak sektöre giriş yaptığımız günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk ve bundan sonraki işlerimizde de önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bizim için referanslar her zaman önemlidir bu anlamda müşteri odaklı çalışırız. Ofisiniz tamamen uzman kişiler tarafından taşınır ve kalifiye elemanlarımız ofis malzemelerinizin taşındığı yerde de bir karışıklığa neden olmaması adına her oda ayrı paketlenir.  Kastamonu Ofis taşıma bizim içimiz ve deneyimli ekip arkadaşlarımız bu iş için size tahsis edilerek hızlı ve kaliteli bir işlem yürütülmesini sağlarız.

Kastamonu nakliyat olarak ofisinizin taşınması noktasında anlaşma sağlandığı takdirde tüm eşyalarınız yazılı olarak güvence altına alınır. Bu sayede hasarlarınız da en aza indirilecektir. Garantili taşımacılık sözleşmesi imzalanmasının ardından profesyonel taşıma ekibimiz devreye girecektir. Burada standart prosedürümüz işler ve adım adım sürecin tamamlanmasına geçirilir. Taşınacak ofis içerisinde ilk önce masaların üzerindeki eşyalarınız dikkatlice toplanır ve kutuların üzeri barkodların. Bu barkotlama işleminin amacı ise her masanın ayrı ayrı taşınacak olmasıdır. Bu sayede taşıma esnasında masalarda karışmamış olacaktır. Ofis içerisindeki her eşya için aynı titizlik gösterilir. Bu sayede nakliye süreci de başlatılmış olacaktır. tüm bu süreç boyunca ister bizimle sürecin takipçisi olursunuz isterseniz biz sizi bilgilendiririz.

Kastamonu nakliyat olarak bizim için önemli olan konu işlemlerin standardı ve aksamamasıdır. Bu nedenle de iş ve çalışma zamanlarının planlamasının yapılması önemlidir. özellikle bu sürecin aksamaması açısından nakliyat öncesinde ekspertiz görevlilerimiz ofisinize gelerek incelemede bulunacaklardır. Planlamamız sizin eşyalarınızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde taşınması içinde bu sayede özenli bir nakliyat hizmeti sağlanmış olur.

Nakliyat sektörüne genel olarak baktığınız da araçların bakımsız ve eski olduklarını görürsünüz. Bu anlamda biz Kastamonu nakliyat olarak her daim teknolojinin olanaklarını kullanmaktan yanayız bunun içinde bünyemizde yer alan araç filomuzdaki her araç yeni model olup eşya taşınması için iç dizaynı sağlanmıştır. Bu sayede eşyalarınızın da kırılması ya da zarar görmesinin önüne geçilmiş olacaktır.

Kaliteli bir hizmet için Kastamonu Nakliyat ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

NAKLİYAT TALEP FORMU
aaaaa